#

Navigace

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.


O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Novinky

27.01.2020

5, 6, 7, 8 lekce plavání

- na plavání budou jezdit opět VŠICHNI PŘEDŠKOLÁCI - VŽDY s sebou: batůžek s pitím + něco na zub,dále plavky + ručník, koupací čepice, sprchový del

Detail Akce

28.01.2020

"O rybářovi a rybce"

- divadlo p. Chrastinové, z Prahy -> divadelní představení v MŠ,pro všechny děti - prosíme o přivedení dětí do MŠ včas!

Detail Akce

05.02.2020

vyšetření zraku dětí

Preventivní screeningové vyšetření zraku dětí na zachycení očních vad v předškolním věku proběhne v naší MŠ Mírová pod Kozákovem. Za několik dní pak dostanete do vlastních rukou obálku s výsledky vyšetření. Kdo jste se přihlásil, předejte učitelkám ve třídách poplatek za vyšetření: 150Kč.

Detail Akce

24.02.2020 - 28.02.2020

Lyžařský výcvik

- 5denní kurz ve skiareálu Kozákov - lyžařská škola Hany Machkové a Broni Šolcové s vyškolenými instruktory - cena je 1 500Kč + poplatek za dopravu 500Kč -> částku vybírá p. ředitelka MŠ osobně do poloviny února 2020 - půjčení lyží, bot a helmy -> + 450KČ - kdo má svůj komplet musí odevzdat DOKLAD O SEŘÍZENÍ LYŽÍ! - PS: podrobnější informace rodiče obdrží na svoji uvedenou email adresu

Detail Akce